Marka Tescil Online, Lear Danışmanlık bünyesinde kurulmuş olan; butik, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimsemiş bir marka tescil ofisidir. İşini severek yapan deneyimli marka vekillerini bünyesinde bulundurmakta ve birbirlerini uyumlu bir şekilde tamamlayan güçlü bir ekipten oluşmaktadır.

 

Birçok durumda, -ucuza başvuru fırsatıadı altında, marka tescil başvurusu yapıldıktan sonraki sürecin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi ve tescil sürecinin sonlandırılması ile ilgili verilen hizmetin yetersizliğini ve mağdur olan başvuru sahiplerini görüyor ve üzüntü duyuyoruz. Bu yüzden müşterilerimize kaliteli, takip edilebilir ve sürdürülebilir bir hizmet sunma vizyonumuzu hayata geçirmemizi mümkün kılacak en uygun seçenekleri sunmaya gayret ediyoruz.

 

İşimizi severek yapıyoruz ve sunduğumuz hizmetlere maksimum düzeyde odaklanmaya devam edebileceğimiz kaliteyi oluşturmaya ve korumaya çalışıyoruz.

Marka Tescil Online ekibi, sunduğu hizmetler ile alakalı tüm işlemleri TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU'nun çevrimiçi sistemini kullanarak ONLINE gerçekleştirmekte, bu sayede veri alışverişinin ve karşılıklı bildirimlerin hızlı ve kesintisiz bir şekilde gerçekleşmesini garanti altına almaktadır.

Marka Tescil Online ailesi olarak herkese iyi dileklerimizi sunar ve bol kazançlar dileriz.